Oysa Bir Umuttu Hep

Oysa bir umuttu hep
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Diyarbakır
Medeni Durum: Dul
İsim: Handan
Yaş: 40
Boy Kilo: 166 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Selam. 40 yaşındayım. Adım Handan. Evlenme peşinde değilim. Bu zamana kadar hayattan aşktan aradığını bulamamış biriyim. Oysa bir umuttu hep içimde gerçek aşkı yaşamak. Gerçekten beni anlayacak, zor günümde yanımda olacak bir beyefendi arayışındayım. Dul olduğum için tekrar evliliği düşünmüyorum kısacası. Bu konuda lütfen üstelemeyin ya da bir soru sormayın olur mu rica ediyorum. Evet, gelelim meseleye. Neden erkek arkadaş arıyorum ki acaba? Bir sorun kendinize de. Bir bayanın yalnız kalması ne kadar etik sizce?

Bu yeterli bir cevap sanıyorum. Onu da geçtim bayanların kendini ifade edebilmesi lazım. Mesela özel bir geceye falan katılırken yanımızda bir partner olması gerekiyor. Öyle şık giyinerek çantayı omuza atarak gidilmiyor işte. Dışarıdan göründüğü gibi değil. Bir umuttur bekliyoruz bakalım. Güzellik desen var, şıklık desen var.

Eksik olan ne anlamıyorum gerçekten de. Neyse umuyorum buradan mesajlar gelecektir ve yine umuyorum ki benim de bu yalnızlık sorunum bitecektir. Ciddi anlamda arkadaşlık düşünüyorum. Evlenmeye karnım tok benim tamam mı? Bunu ısrarla söylüyorum kusura bakmayın çünkü çok teklif aldım ve gerçekten bıktım usandım yani. Anladığınızı umuyorum ve iyi günler diliyorum o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum