Buraya Kadarmış Sevda

Buraya kadarmis sevda
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kolaylıklar, iyi günler, mutlu sohbetler olsun. Adım Sevda. Yaşım 39. Dulum ancak mutluyum. Gerçekten son zamanlarım çok hareketli ve güzel geçiyor. Mutluluk bakımından yani. Onu da geçtim insanlar neden hep kendini düşünür ki? Demiyorlar mı bu güzel kadın neden yalnız be? İster deyin, ister demeyin ben buradayım her daim.

Kendime bir arkadaş yapmadan da gitmeyeceğim. Evet, ne diyorduk… Ha mutluluk falan. Evet ben kendime yeten biriyim ama son zamanlarda anladım ki o işler öyle olmuyormuş. Peki nasıl olacakmış? Eee bir prens gelecek arkadaş olacağız. Ciddi düşünmelere şimdilik elveda diyeceğiz yani. Her zaman bir arada gülüp eğleneceğiz.

Hayat bu işte bana göre. Öyle büyük sorumluluklar can sıkmaya başladı artık. Ha bu arada ben çalışan bir bayanım öyle kafama göre yaşamıyorum yani. Günlerdir düşünüyordum aslında nereden ilan açsam, kendimi ifade etsem falan. Burası ilaç gibi geldi. Artık diyorum ki yalnızlık buraya kadarmış. Arkadaşlık kurmak isteyenler daha fazla beni bekletmeden yazabilirlerse çok sevineceğim aslında. O zaman görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

5 yorum