Düşünmekten Yoruldum Artık

Dusunmekten yoruldum artik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Herkese iyi günler dilerim. Duygu benim adım. 36 yaşındayım. İnanın düşünmekten yoruldum artık ne olacak bu gidişatın sonu diye. İlk evliliğim 3 sene önce sona erdi. Yeni bir duruma hazır mıyım bilmiyorum ama bence değilim. Sadece arkadaşlık kurmak sevgili bulmak için geldim desem yeridir tamam mı? Ben canıma psikolojik olarak kast eden insanlardan uzak dururum. Kendimi kimin yanında mutlu hissedersem onunla kalırım yani. Ayrıca son zamanlarda başladı yine teklifler çıldıracağım.

Bu kadar kolay değil her şey. Bırakın da kafamızı toparlayalım. Bir arkadaşım olsun onunla takılayım bırakmıyorlar. Hemen evlen, bu çok iyi bir adam falan. Ya çok iyiyse kendine saklasın bana ne? Çevremdeki arkadaşlar bıkkınlık getirdi. Bu kadar canımın sıkılacağını da bilmezdim harbiden ama.

Neyse ben yoluma bakıyorum anlayacağınız. Bu süreçte yanımda olmak isteyen herkes yazabilir arkadaşlar. Aklınıza gelen her şeyi sorma özgürlüğüne de sahipsiniz. Ben öyle kısıtlayıcı biri değilim merak etmeyin. Sadece biraz sabırsız davranabiliyorum onu da hoş göreceksiniz malum. Hala gencim kendimi koruyorum hiçbir sorun yok güzellik konusunda. Ama bir ricam var; saygıyı elden bırakmayın dürüstçe başlayalım, arkadaşça devam edelim istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.