Hayat Sevince Güzel

Hayat sevince güzel
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Diyarbakır
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ümran
Yaş: 27
Boy Kilo: 170 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Ümran’dan kocaman selam olsun. Hemen söze geçmek istiyorum. Neden buradayım aktarayım, sevgili arıyorum. Fena bir huyum var benim aslında onu da aktarayım. Beyler ben yalnızlıktan asla hoşlanmıyorum zaten kim sever ki. Hayat sevince güzel değil mi? Ömür gidiyor öyle bir hızlı hem de. Çok yaralandım ben zamanında. Yaşım 27 oldu. Düzenli bir hayata geçmek istiyorum. Tamam biraz sabretmek lazım daha tanışacağız.

Ama umduğum tek şey, güzel birine denk gelmek. Huyu iyi olsun bana yeterli. Benim güzelliğim ikimize de yeter nasıl olsa. Bana uzak davranan ile doğrudan iletişimi kesiyorum. Yani insanız yakın olmalıyız. İlgisizlik beni en çok yoran ve üzen şey bunu da belirtmek isterim.

Başka ne anlatayım ki telefondan dönüş yapacağım nasıl olsa. Her seferinde yanılmaktan da o kadar yoruldum ki sizlere bunu nasıl anlatayım. Halime yanmak istemiyorum gerçekten beni anlayan biriyle ilerlemek istiyorum. Evlilik olur mu bu sorunun yanıtı kimsede yok emin olabilirsiniz. Haklı veya haksız aranmaz bir arkadaşlıkta. Anlaşılmak yeterli iki taraf için.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Selam ben Diyarbakır’da yaşıyorum 182 boyunda 85 kiloda 36 yaşında esmer tenli bir beyim benimle tanışmak isterseniz numaram 05445978428 bir çağrı atmanız yeterlidir ben size dönüş yaparım kendinize iyi bakın hayırlı akşamlar