Bu Yalnızlık Bana Yakışmıyor

Bu yalnizlik bana yakismiyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Buradan herkese en iyi dileklerimle selamlar. Bu yalnızlık bana yakışmıyor artık arkadaşlar. Adım Şehrazat. Yaşım 39. Geç mi kaldık nedir arkadaşsızlık gerçekten ben bu değilim. Ha var tabi sosyal olarak ama onlar da takmış evliliğe. Ne zaman otursak evlilikten konu açıyorlar. Tamam anladık dul bir bayanım ben lakin özgürlüğe ihtiyacım var. Harbiden yol verdim beni bir süre rahat bırakın falan dedim çok şükür sesleri çıkmıyor. Buraya denk geldim ben de artık güzel bir şekilde ilerlemek istedim kendimle çelişiyorum bazen ama.

Neyse bunları da söyledikten sonra şimdi sıra geldi ne istediğime; çok bir şey değil korkmayın be. Yalnızlığım bitsin yeterli. Bir arkadaşım olsun, konuşalım, dertleşelim istiyorum. Gerçekten her konuda yanımda olsun.

Dul biriyim demiştim, kocam gibi davranmasın bana. Arkadaşça ne yapacaksak, nereye gideceksek. Böyle işte çok şey değil bunlar bilirsiniz. Asıl mesele ne biliyor musunuz? Doğru insan ile yola çıkmak arkadaşlar. Başka bir şey aramıyorsunuz yani. Çok oldu arkadaş dediğim insancıklar. Meğer hepsi çıkar peşindeymiş. Şimdi iyi ki kurtuldum diyorum ve dimdik yürümeye devam ediyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun