Aşk Olsun Ayrılık Olmasın

ask olsun ayrilik olmasin
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Balıkesir
Medeni Durum: Dul
İsim: Şüeda
Yaş: 34
Boy Kilo: 169 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Özel Sektör

Selamlar. Şüeda benim ismim. Parolam aşk olsun, ayrılık olmasın. Nasıl mantıklı mı sizce? Bence çok aşırı mantıklı. Arkadaşlar her zaman şikayet eden bir bayanım aslında. Şikayet ettiğim şeyler de aslında çok saçma sapan. Mesela 34 yaşındayım, 2 yıldır dulum ben. Umurumda değil ama şikayetçiyim işte yalnızlıktan. Üstelik benim suçum hiç yoktu, ısınamıyoruz diye, çok güzelim diye ayrıldık. Şaka değil arkadaşlar.

Çok kıskançtı ve bu sebep oldu işte. Ya ben ne diyeyim ki şimdi. Aman neyse bakacağız önümüze artık. Gün gelir devran döner sonuçta. Ama bu kalp ne olacak, hep mi kırılacak? Ben bu yüzden sevgili yapmayacağım kesinlikle. Sadece beni anlayan bir arkadaşım olsun bu bana yeterli.

Hayret bir şey gerçekten de çok güzelsem ben ne yapayım cidden? Pardon da bu benim mi suçum? Bakın yine şikayetlere başladım ben gidiyorum ya siz mesaj atın ben de döneyim başka türlü arkadaş bulamayacağım ben. Kendinize çok ama çok iyi bakmanızı rica ediyorum. Psikolojinizi bozarsanız bir daha zor toparlarsınız unutmayın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum