Canım Çok Sıkılıyor

Canim cok sıkılıyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Merhaba iyi günler. Fulya adım. 37 yaşındayım. Boşanmış bir kadınım ben. Olsun bu zamana kadar kendime bir şekilde yettim. Ancak artık yalnızlık canımı sıkmaya başladı. Bir an önce kendime uygun bir arkadaş edinmek amacındayım. Olur ya da olmaz fark etmez. Yeter ki arkadaş olsun, kırıcı biri olmasın, ne bileyim işte insan olsun yeterli yahu.

Şu dönemde çok zor biliyorum. Kolay olsaydı zaten buradan yazmazdım. Kızıyorum kendime bazen. Yanlış insanlar seçiyorsun hep bu nereye kadar falan diyorum. İş işten geçtikten sonra anlamı yok zaten. Günün her saatinde boş biri değilim, kuaför salonum var oyalanıyorum orada. Ama akşam eve geldiğimde of bir can sıkıntısı başlıyor ki sormayın. Sosyal medyada zaman geçmiyor saçma sapan şeyler. Ama diyorum bir arkadaşım olsa, sohbet etsem sabaha kadar, gezsem onunla falan.

Çok mu şey istiyorum sizce? Bence hayır sanmıyorum. Neyse mesajlarınızı göreyim ona göre döneyim hepinize. Artık kiminle anlaşabilirsek, kime ısınabilirsem onunla arkadaşlık kurup yoluma bakacağım. Şunu da söyleyeyim, ciddi düşünmek gibi bir süreç söz konusu olmayacak. Sadece arkadaşlık yani.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

7 yorum

  1. Akhisar’da yaşıyorum 19 yaşındayım ama anlattığın daha doğrusu aradığın kişi olduğumu düşünüyorum ben Balıkesir’e gelebilirim sorun yok bence beni bir düşün