İşim Var, Eşim Yok

isim var esim yok
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Herkese merhabalar arkadaşlar. Nasılsınız iyi misiniz? Beni soracak olursanız, ne olsun işte yaşayıp gidiyoruz. 33 yaşındayım. Burada bulunan erkeklerin genelde bu yaş ortalamasında olduğunu da gördüm ve hepsi evlenmeye gelmiş. Güzel bir düşünce aslında şu evlilik olayı. İnsanlar yalnız yaşamaya alıştı mı bilmem ama benim çevremdekilerin neredeyse tamamı bekar hala ve benden 1-2 yaş büyük var. Onlarla takıldıkça vaktim boşa gidiyor diye düşünüyorum.

Artık ben de evlenmeye karar verdim ve kendimi adayacağım bir eşim olmalı. İşim var ve durumum iyi. Gerçek anlamda bir sevgiden bahsediyorum ayrıca. Öyle vakit geçsin diye değil, yuva kuracağım bir bayan arayışındayım. İlk kez burada bulunuyorum, bakalım deneyelim kimler çıkacak karşımıza. Ondan sonra duruma göre ilerleyeceğiz işte. Size bir sorum var hanımefendiler. Aradığınız erkek kriterlerini yazar mısınız bana? Gerçekten merak ediyorum bende var mı yok mu diye.

Ben de yanıt olarak kendi beklentilerimi yazacağım bilginiz olsun. Umarım kafa yapıma uygun birini bulurum ve evlilik kararı alarak dünyanın en mutlu çifti oluruz. Tek beklentim bu artık emin olabilirsiniz. Adımı unuttum söylemeyi Fırat ben.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Benim niyetim dürüst ciddi evlilik gelici veya geçici sohbet muhabbet değil Allah korkusu olan oturduğunu kalktığını bilen biri ile yuvamı kurmak istiyorum ismim Dilan 25 yaşındayım