Sorumluluk Sahibi Olmak İstiyorum

Sorumluluk Sahibi Olmak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Cenk ben selam herkese. 29 yaşındayım. Kendime ait bir işim var çalışıyorum. Bireysel anlamda sorumluluk sahibi olduğumu söyleyebilirim. Artık evlenme zamanım geldi bence. Eş adayı olmadı mı hiç diye soracak olursanız, oldu tabi ki. Ama o zamanlar çok gençtim, evlenmek falan nedir bilmezdim.

Şimdi durumlar farklı artık kendine bakan ve benim gibi sorumluluk sahibi olmak isteyen bir bayan arkadaşla iletişime geçerek ilerlemek istiyorum. Olur veya olmaz orasını bilemeyiz ama en azından denemiş oluruz. Gerçekten hayat size de bazen sıkıcı gelmiyor mu? Uyu, uyan, işe git, akşam eve gel. Eee kapıda karşılayan biri yok, mutlu eden biri yok. Ne anladım ben bu işten şimdi? Neyse çok kafanızı şişirmek istemem.

Ben gerçekten insanlara değer veririm, üzemem kimseyi. Kibar bir beyefendiyim. Onun dışında zaten mesaj atarsanız kısa sürede tanıştığımızda yakından tanırsınız. Herkese şans vermek istiyorum ayrıca. Evlilik kararı almış hanımefendiler için yaş kriterim yok ama 34-35 en fazla olabilir. Kendimden küçük de olabilir. Kafam çok karışık bu konuda, karşılıklı anlaşırsak gerisi boş aslında.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun