Evlilik Kararı Aldım Mutluyum

Evlilik Karari Aldim Mutluyum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Yalova
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gökhan
Yaş: 27
Boy Kilo: 174 / 75
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Öğretmen

Gökhan ben. İşletme sahibiyim arkadaşlar. Yaşım 27. Bu zamana kadar çalışarak geldim. Aile desteği almadan hem de. Ailemi çok severim lakin onların çok istediği bir şey var. Evlenmemi istiyorlar. Tamam doğru güzel bir karar ama ben hazır mıyım bilemiyorum ki.

En azından karşıma evlenebileceğim bir bayan çıkmamıştır belki ondan dolayı çekiniyorum. Bayanlar bu konuda çok daha hassastır biliyorum. Mesajları okuyunca belki ilgi duyarım ne bileyim. Gecemi gündüzümü işletmeme kattığım için kendime vakit ayıramadım sanırım. Olsun bu defa umuyorum ki güzel duygu ve düşüncelere sahip bayanlarla konuşacağız. İnanıyorum kaderimde yazılı olan bayan gelip beni bulacaktır ama zaman lazım sanırım.

Bizim arkadaşlar geç kaldın diyor, bazıları da evlenme işine bak diyor. Olur mu ya böyle yalnız yaşamak. Yanımızda eşimiz olacak ki işlerimiz çok daha iyi devam etsin, mutluluğa aç kaldım desem yeridir. Bayan arkadaşlardan ricamdır, mesaj atarken kendinizi kısaca tanıtabilir misiniz? En azından telefonda sohbet ederken kiminle muhabbet edeceğimi bileyim. Doğru kararı alırsak elbette doğru kişiyle, harika bir aile tablosu ortaya çıkabilir.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun