Bu Nasıl Bir Yalnızlık?

Bu Nasil Bir Yalnizlik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Aydın
Medeni Durum: Bekar
İsim: Mehmet
Yaş: 38
Boy Kilo: 177 / 86
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Oto Tamiri

İyi günler diliyorum hanımefendiler. Mehmet ben. 38 yaşında, saygılı, dürüst, daha önce evlenmemiş, insanlara değer veren bir erkeğim. Kısaca kendimi tanıtmak istiyorum öncelikle. Kendime ait bir iş yerim var. Çalışıyorum durumum da gayet yerinde. Geçenlerde aile arasında lafı geçti evliliğin falan. Bu zamana kadar hiç düşünmemiştim ama şunu anladım.

Zaman su gibi akıp geçiyormuş. İnsanların yalnızlıktan duyduğu mutsuzluğu artık iliklerime kadar hissediyorum arkadaşlar. Böyle gitmez bu durum. Ailem de arkamda çok şükür. Kendine güvenen ve evlilik kararı almış bayan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Ben bakımlı bir erkeğim bunu da söylemek istiyorum. Eş adayım da aşırı güzellik aramam, iyi olsun, vicdan sahibi olsun benim için yeterlidir yani. Çalışıp çalışmamasına da karışmam.

Nasıl isterse öyle olur. Ben ikimize de maddi anlamda yeterim nasıl olsa. Evet durum bundan ibaret. Varsa benim gibi düşünen bayanlar mesaj atabilir. Çok da beklemek istemiyorum aslında 32 yaşına geldik seneye 33 yani ömür ilerliyor su gibi akıp gidiyor. Yine de kaderimizde yazan gelip bulsun bizi bakalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Merhaba canım, ben Ratu. Burada profilinizi gördüm ve sizi daha iyi tanımak ilgimi çekti. Lütfen önemli bir tartışma için e-posta adresim aracılığıyla bana geri dönün.