Eski Dostluklar Kaldı mı?

Eski dostluklar kaldi mi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Balıkesir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Rabia
Yaş: 29
Boy Kilo: 167 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Rabia benim adım merhaba buradaki tüm arkadaşlara. İnsanların gerçek yüzünü gördükçe eski dostluklar kaldı mı diyorum inanın. Herkes sahte herkes yalan olmuş sanki. Neyse yaşım 29 arkadaşlar. Gerçek anlamda dostluk kurabileceğim birini arıyorum. Biraz seçici bir yapım var seçici olmam sorun değilse tabi. Bazı kişiler bunu sorun ediyor kendi kendine anlayamıyorum. Neyse çok uzatıp kafanızı şişirmek istemem. Sadece dediğim gibi arkadaşlık kuracağım birine ihtiyacım var. İnanın bu süreçte çok kişi çıktı karşıma ama ben de güven sorunu yaşayan biriyim. Kendime bakarım, kimseyi üzmem, yalnız kalmayı hiç sevmem.

Durum böyle olunca arkadaş bulmak da zor oluyor işte. Şunu da ekleyeyim benim hala umudum var. Sadece yargılamak kolaydır insanları, önemli olan onun her an yanında olmaktır oysa. Mesela en 3 senedir yalnızım.

Tamam güzel arkadaşlıklar kurdum falan ama neredeler şimdi merak ediyorum? Artık ben de kendi yolumu çizmeye karar verdim. Çalışan bir bayanım, işimdeyim gücümdeyim gerçekten de. Tek şikayetim bu yalnızlık. İlişki başladıktan sonra ciddi düşünenler oluyor hemen evlenelim mi diyen çok kişi de oldu. Bunun yapmayın işte ben evlilik falan düşünmüyorum lütfen biraz anlayışlı olun ya. Mesajlarınızı da bekliyorum tabi.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum