Oluruna Bıraktım Her Şeyi

Oluruna biraktim her seyi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tekirdağ
Medeni Durum: Bekar
İsim: İlayda
Yaş: 39
Boy Kilo: 170 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Yönetici Asistanı

İlayda’dan selamlar. 39 yaşında, güzel, bakımlı ama yalnız bir bayanım. Ben kendime bekar diyorum kimse kusura bakmasın. Çünkü gerçekten bu süreçte kendime çok iyi baktım. En son ilişkim bittikten sonra yok efendim bittim tükendim falan dedim demem de bu bana yakışmaz. Tam tersine güzelliğime güzellik kattığım için herkes benden hoşlanıyor.

Lakin ben evlilik gibi bir düşüncem yok hala. Sadece arkadaşlık kuracağım. Bu konuda ciddiyim yani. Oluruna bıraktım bazı şeyleri. Bakalım kısmetimiz açıksa arkadaş olarak devam edeceğim kişiler çıkar yoluma. Yok kapalıysa da yalnız başıma devam. Biraz mutsuz görünebilirim ama tanıdıkça seversiniz. Tek amacım böyle sakin bir arkadaş bularak zaman geçirmek. Tabi ki eğleneceğiz orası ayrı mesele fakat iş ciddiyete binmeyecek kesinlikle.

Her neyse konuşmayı seven bir yapım var. Gezmeye de bayılırım. Hiç ummadığım anda canım sıkılırsa arabama atlar çıkarım yola gerçekten. Deli dolu değilim be hemen korkmayın lütfen. Anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar. Buyursunlar efendim mesajlar gelsin işimize gücümüze bakalım ya. Aklım hep burada kalacağı için kendimi kötü hissediyorum ama bir o kadar da heyecan doluyum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

  1. Duygular da samimiyet çok önemli. Bende seninle tanışmak istiyorum. Aynı duygu yoğunluğu nedeniyle emekli koltuk döşeme ustasıyım çocuk yok arzu edersen tanışmak isterim

  2. Selam mesajınızı okudum ben İstanbul’dan işim gereği çorluya taşındım yaklaşık 7-8 aydır buradayım hani nasıl desem bende dürüst bir bayanla arkadaş olayım dedim ama şimdiye kadar cesaret edemedim ta ki sizin mesajı okuyana kadar ve inanın sizin bana cevap verme ihtimalinizin bile olmadığını düşünüyorum yani o kadar yalnız ve umutsuz bir şekilde yazmaya başladım size şimdiden teşekkür ederim olur yada olmaz sağlık olsun diyelim iyi akşamlar

Daha Fazla Yorum