Oluruna Bıraktım Her Şeyi

Oluruna biraktim her seyi
Yaşadığı yer: Tekirdağ
Medeni Durumu: Bekar
Yaşı: 39
Mesleği: Kuaför

İlayda’dan selamlar. 39 yaşında, güzel, bakımlı ama yalnız bir bayanım. Ben kendime bekar diyorum kimse kusura bakmasın. Çünkü gerçekten bu süreçte kendime çok iyi baktım. En son ilişkim bittikten sonra yok efendim bittim tükendim falan dedim demem de bu bana yakışmaz. Tam tersine güzelliğime güzellik kattığım için herkes benden hoşlanıyor.

Lakin ben evlilik gibi bir düşüncem yok hala. Sadece arkadaşlık kuracağım. Bu konuda ciddiyim yani. Oluruna bıraktım bazı şeyleri. Bakalım kısmetimiz açıksa arkadaş olarak devam edeceğim kişiler çıkar yoluma. Yok kapalıysa da yalnız başıma devam. Biraz mutsuz görünebilirim ama tanıdıkça seversiniz. Tek amacım böyle sakin bir arkadaş bularak zaman geçirmek. Tabi ki eğleneceğiz orası ayrı mesele fakat iş ciddiyete binmeyecek kesinlikle.

Her neyse konuşmayı seven bir yapım var. Gezmeye de bayılırım. Hiç ummadığım anda canım sıkılırsa arabama atlar çıkarım yola gerçekten. Deli dolu değilim be hemen korkmayın lütfen. Anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar. Buyursunlar efendim mesajlar gelsin işimize gücümüze bakalım ya. Aklım hep burada kalacağı için kendimi kötü hissediyorum ama bir o kadar da heyecan doluyum.

Mesaj Gönderin


2 yorum

  1. Duygular da samimiyet çok önemli. Bende seninle tanışmak istiyorum. Aynı duygu yoğunluğu nedeniyle emekli koltuk döşeme ustasıyım çocuk yok arzu edersen tanışmak isterim

Daha Fazla Yorum