Her Arkadaşlık Son Buluyor

Her arkadaşlık son buluyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tekirdağ
Medeni Durum: Dul
İsim: Özge
Yaş: 42
Boy Kilo: 165 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Nerede aşka inancımı geri kazandıracak o erkek arkadaş acaba? Özge adım selamlar. En güzel ve dul bir kadın olarak buradayım. Abarttım biraz tamam kusura bakmayın ama gördüğünüz zaman benim gibi düşüneceğiniz kesin. Her defasında yalnız kalmak beni artık bitirdi ya. Her arkadaşlık son buluyor bir nedeni de yok. Azıcık güven vermediler. 42 yaşındayım ben nerede nasıl davranılacağını bilirken karşımdakinin çocuktan farkı yok. Tamam biraz atik biriyim yani her ortamda varım mesela.

Onunla beraber insanlarla harika iletişim kurabiliyorum. Haliyle bu saat itibariyle kafa yapıma uygun birini aramaya başladım. Düştüğüm gibi kalkmayı biliyorum artık öğrendim. Yine de son zamanlarımda kaybolmak istiyorum. Böyle yalnız bırakmak istiyorum ki öyle oldu da yürümüyor. Heyecansız bir hayata merhaba diyemiyorum. Arkadaş yapmam lazım kendime.

Bakacağız artık şans ve kader ikilisi bizi kimlerle karşılaştıracak. Seyretmek istiyorum hayat tiyatromu artık. Başrolde ben varım. Oyuncu kadrosunun yazmasını bekleyeceğim beyler. Sizler de düşüncelerinizi paylaşır mısınız acaba? Aynı anılarla yaşamaktan bıktım haberiniz olsun ayrıca. Ben gidiyorum o zaman bekliyorum mesajlarınızı arkadaşlar. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun