Kırılmış Yüreğim Bir Selam Bekliyor

Kırılmış yüreğim bir selam bekliyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tekirdağ
Medeni Durum: Bekar
İsim: Hasret
Yaş: 30
Boy Kilo: 167 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Hasret adım buradan selam olsun. Kırılmış yüreğim bir selam bekliyor ama kimden? Tabi ki benim gibi evlilik kararı almış olan birinden. Varsın olsun kim olursa evleneceğim demiyorum. Önce tanışalım diyorum. Tatlı bir tebessüm ile yolumuza bakalım. Daha önce evlenmediğim için bunları yazarken heyecanlanıyorum kusura bakmayın. 30 yaşına yeni girdim. Artık hayatın nasıl bir şey olduğunu anlamaya çalışıyorum ben.

Birden bire olumsuz düşüncelere kapılıyorum ama. Panik ataktan dolayı olsa gerek. En azından birisi olsa hayatımda bu da sona erer bence. Kaygıya gerek yok güzel bir şekilde ilerlemek lazım. Yüreğimin neden kırıldığını da sonra paylaşırım beyler. Çok da önemli değil. Hayatın en güzel döneminde yalnız kalmak gibi bir amacım olmayacak. Evlenmek istiyorum hepsi bu.

Doğru insanı ne zaman buluruz o da ayrı merak konusu. Şansımızı deneyelim de gerisi gelecektir sanırım. Gerçek anlamda kendine güvenen, evlilik kararı alan beyler yazarsa sevinirim. Tabi önce arkadaş olacağız ondan sonrasına bakacağız. Lütfen çok bekletmeyin ama daralıyorum sonra. Herkese şimdiden mutluluklar dilerim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun