Saatlerin Durduğunu Düşünüyorum

saatlerin durduğunu düşünüyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tunceli
Medeni Durum: Dul
İsim: Mehtap
Yaş: 39
Boy Kilo: 161 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört

Mehtap adım. Dul bir kadınım ve bu yalnızlık artık bitmeli diye düşünüyorum. Neden diye soracaksınız doğal olarak. Ya şimdi ben sıkıldım tamam mı yaşım oldu 39 artık bir arkadaş lazım. Evlenmek için yazmıyorum beyler. Derdimi keyfimi paylaşabileceğim güzel bir arkadaş istiyorum çok mu gerçekten bu benim için. Güzellikse güzellik yani hayırdır.

Tebessümü sevmeyen biriyim yine isyanlardayım gördüğünüz üzere. Bakalım bu defa biri denk gelecek mi? Ben o kadar yalnız kaldım ki sizlere anlatamam yani. Her seferinde üzülmek bana düşüyor nedense. Hepsini geçtim ben kime ne yaptım oturup düşünüyorum ama yok bulamıyorum. Başkasının derdini dinledim hep kimseyi tek bırakmadım. Benim bu yalnızlığım ne olacak onu hiç düşünemedik demek ki.

Artık ayağa kalkma vakti gelmiştir ve her seferinde yaşadığım bunalım bu kez sona erecektir. Benim umudum var umarım sizler de aynı şeyi düşünüyorsunuzdur. Kendinize çok ama çok iyi bakın lakin burada güzel bir kadının her zaman beklediğini unutmayın. Kıskançlık biraz var ama öyle aşırı seviyede değil. Hele romantik arkadaşlarımı da çok severim bilginiz olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun