Kuşlar Uçuyor Ben Yalnızım

Kuşlar uçuyor ben yalnızım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tekirdağ
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gaye
Yaş: 29
Boy Kilo: 163 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Gaye adım merhaba. 29 yaşında evlilik kararı almış genç bir kadınım. Kuşlar uçuyor ben yalnızım biliyor musunuz? Ya aslında iyimser olmak isterdim ama hiç olmuyor denedim çok denedim. Şöyle anlatayım daha önceki arkadaşlığımda kötü durumlar yaşadım başkası falan çıktı ortaya. Güven kalmadı hak verirsiniz arkadaşlar. Ama hafızamı silme gibi bir durum olmayacağı için kabullendim ve ayrıldım.

Bundan sonra evlenmek için yazanlarla konuşacağım hepsi bu. Beklentilerim arasında en önemlisi güven olacak. Güvenemediğim bir insan ile asla konuşamam ben. İlerleyemem hiçbir şekilde. Bu süreçte kendime saygımı yitirmek istemiyorum. Bana da hak vereceğinizi düşünüyorum. Her neyse evlilik kolay gibi görünen ama stresli bir süreç. Başta yorsa da sonradan çok mutlu ediyor insanı.

Göreceğiz ya erken konuşmak da olmuyor. Bazı kriterlerim var elbette onları da telefondan konuşuruz. Unutmayın her zaman hayırlısını isteyin beyler. Güzel olsun derseniz yanılırsınız. Tamam ben de güzelim ama bir bakalım anlaşabilecek miyiz yani. Kalbimi çalmak öyle kolay değil haberiniz olsun beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun