Hayaller Güzeldir Gerçek Olunca

Hayaller güzeldir gerçek olunca
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tekirdağ
Medeni Durum: Dul
İsim: İrem
Yaş: 40
Boy Kilo: 165 / 53
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört

İrem adım iyi günler dilerim herkese. Beyler ben dul bayanım. Eğer daha önce dul arkadaşınız olmadıysa beklemeyin derim. Bakın hayaller güzeldir gerçek olunca. Bunun farkında olmak gerekiyor. Her defasında insanlarla ilgili düşüncelerim değişiyor. Böyle olunca moral kalmıyor. Mesela farkında olmadan kırıcı olabiliyorum. Sebebi beni kıskanmaları. 40 yaşındayım henüz gerçekten kendime çok güzel bakıyorum.

Bu nedenle karşımdaki adam da biraz bakımlı olmalı tabi yüreği geniş olmalı. Böyle gördüm ben çevremden işte. Nasıl olsa hayat geçiyor bir şekilde bari mantıklı olsun. Dul bir arkadaş ile sohbet etmek isteyenler de vardır mutlaka. İşte onlara sesleniyorum beyler. Hiç beklemeden benimle arkadaş olabilirsiniz tamam mı? Hakkını vermek lazım. Bir de şu durum var.

Arkadaşlar ben tam 3 senedir yalnız yaşıyorum artık ne kadar moralsiz olduğumu hayal edebilirsiniz bence. Her neyse durumlar bundan ibaret. Sıradan bir hayata hayır diyorum. Sadece egoistleri sevmem. Bencil adamdan yol arkadaşı da olmuyor bilirsiniz. Güzel düşünelim güzel başlayalım. Haydi bakalım beyler kendinize iyi bakınız buradayım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum