Hayatımı Sorgulamaya Başladım

hayatımı sorgulamaya başladım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tokat
Medeni Durum: Bekar
İsim: Sevda
Yaş: 27
Boy Kilo: 168 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Bankacı

İyi günler. Sevda adım gerçekten artık hayatımı sorgulamaya başladım. Nedeni çok açık da buradan yazmak istemiyorum. Ben evlilik kararı alan 27 yaşında güzel bir kadınım aslında. Bu süreçte küllerimden doğmak istiyorum var mı benimle yola çıkmak isteyen? Daha önce tatsız bir deneyim yaşadık tabi evlenmedim ama nişan attım. Anlaşamadık saçma sapan şeylerle uğraştım neyse anlatırım bunları.

Beyler ben hali vakti yerinde olan bir kadın olmakla beraber çalışıyorum. Artık kafamın huzurlu olmasını istiyorum. Büyük bir başım var sanırım derler ya güzelin derdi çok olur diye. İşte ondan yaşıyorum herhalde. Artık iyi niyetlerimi de astım yok ettim bıraktım. Bana iyi olana ben de iyiyim. Ama anlaşamadığım insanın yüzüne bakmam.

Kırmamalı insanlar birbirini ya şu dünyada geldik gidiyoruz yani hayatımız yalnızlık üzerine kurulmuş olmamalı her neyse uzatmak istemiyorum. Evlenmek istiyorum sadece hepsi bu. Tüm geçmişi unutarak ileriye dönük umutlanmak istiyorum. Yorgunluk kahvemi eşimle içmek gibi bir amacım var bu kadar küçük şeylerle mutlu oluyoruz işte. Sorularınızı sorabilirsiniz şimdi.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun