Beni Benden Alıyor Hislerim

Beni benden alıyor hislerim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tokat
Medeni Durum: Bekar
İsim: Feriha
Yaş: 32
Boy Kilo: 165 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

Feriha ismim iyi sohbetler herkese. Beyler bir sorun var aslında problem dememek lazım da. Beni benden alıyor hislerim anlatabildim mi acaba? Yani duygularım yok oldu. Yeniden hayata tutunmak istiyorum hepsi bu. Gerçekten şovmen değilim bizim kızlar öyle diyor. Çünkü her gittiğim yerde güzelliğim yüzünden dikkat çekiyorum. Tamam biraz havalanıyorum ama bu benim suçum değil.

Her neyse artık evlenmeye karar verdim. 32 yaşında bekar kaldı diyorlar aslında arkadan nasıl kıskanıyorlar görmeniz lazım. Bu konuları sonra konuşuruz beyler bana yazarsanız tanışalım derim. Evet ben son birkaç seneme baktığımda boş yaşamışım sanki. Böyle ilerlemesini asla istemiyorum. Haliyle güzel bir yol çizdim kendime o yolda yürüyecek adamlar arıyorum.

Belki 100 kişiyle sohbet edeceğim ama 1 kişiyle evleneceğim bakalım ya. Hislerim beni bir bıraksa şu saçma sapan şeylerden. Kızlarla aram pek yok artık bunalıma giriyorum boş sohbet ediyorlar. Ben tüm zamanımı eşime ayırmak istiyorum sadece. Varsa evlilik kararı alan buyursunlar yazsınlar döneyim ben de telefon numaram ile.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun