Herkes Aslında Kendine Yalnızdır

Herkes aslında kendine yalnızdır
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tokat
Medeni Durum: Dul
İsim: Büşra
Yaş: 38
Boy Kilo: 170 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Yönetici

Selam arkadaşlar herkese. Adım Büşra. 38 yaşındayım sevgili aramaya geldim. Herkes aslında kendine yalnızdır biliyor musunuz bu süreçte canım nasıl sıkılıyor anlatamam kimseye. Kendi kabuğuma kapandığım için durum bu şekilde gelişti ilan yazmak daha doğru. Ben aslında herkesin kederiyle üzülen biriyim. Ama mutluluğum ile ön plana çıkmak isterdim. Olmadı olduramadım ne yapabilirim.

Son dönemlerim böyle geçerken burayı gördüm. Umarım ben de artık bir sevgili bulur da ileriye bakarım. Hoş sohbet olsun, canımız sıkılmasın, hele ki yalnızlık hiç olmasın istiyorum her şey bu kadar basit bence. Tabi doğru insanı bulana kadar neler çektik zamanında. Bulduk ta ne oldu boşandım dul kaldım şimdi. Maddi anlamda bir sorunum olmadığı için bu şekildeyim yalnız yaşıyorum ayrıca.

Ah be şu sevdalar yani aşkları izliyorum da imreniyorum. Ne zaman benim sevgilim olacak diye düşünmeye devam ediyorum. Bu süreci en iyi şekilde yönetmeye devam edeceğimiz de biliyorum. Kendine güvenen herkes yazabilir bana söylememe gerek yok. Bundan böyle sloganımız mutluluk olsun, yalnızlıklar da yok olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun