Kim Haklı Kim Haksız

kim haklı kim haksız
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Uşak
Medeni Durum: Bekar
İsim: Funda
Yaş: 29
Boy Kilo: 163 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Selam beyler. Neşeniz bol olsun. Funda adım. Bundan sonra evlilik kararı almamla beraber huzurluyum. Şu yaşıma kadar çok saçma durumlar yaşadım ve artık kim haklı kim haksız ilgilenmiyorum. Yani biri çıkarsa karşıma gerçekten evliliği düşünüyorum. Yaşımı yazanlarla paylaşırım büyük değil yani merak etmeyin. Duygu ve düşüncelerim biraz olgun olabilir. Tamam tamam aktarayım 29 oldum ben.

Aslında geç kaldım gibi evlilik için lakin çevremde 30 üzeri bekarlar var. Ya ilgilenmiyorum aman ya işimize bakalım. Kibar ve olgun beyler çıkarsa karşıma kriterlerime göre bakacağım. Bu aşamada güven aşırı önemli biliyor musunuz? Her insanın güven konusunda dikkat etmesi gereken şeyler var. Mesela gittiği yer belli mi? Kimlerle muhabbet ediyor. Bunları sorarım ben eşime.

Tabi o da aynı şekilde bana zaten. Karşılıklı güzel günlere adım atmak ne hoş olur ama değil mi of yine duygulandım. Her defasında yanılıyorum ben şanssızlık ya başıma geliyor. Bitti diyorum artık bu defa kendi kararımı devreye alıp ileriye bakacağım. Hayırlısını isteyin sizler de ben olurum başkası olur fark etmez ama anlaşacağınız biri olmalı.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun