Peşin Konuşur Pişman Olurum

Peşin konuşur pişman olurum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Uşak
Medeni Durum: Bekar
İsim: Özge
Yaş: 33
Boy Kilo: 163 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Mimar

Özge adım selamlar. Peşin konuşur pişman olurum sonra bu hep böyle yaşanır. Ne demek istedim aktarayım. Mesela ben büyük konuşurum sonra da başıma gelir. Hiç evlenmek istemiyorum diyordum şimdi evlilik kararı aldım biraz garip değil mi? Hayatıma yön vermek amacındayım bundan böyle. Çevremdekiler aslında beni ilgilendirmiyor ama sanırım etkilendim. Ne bileyim bazıları aşırı mutlu oldu kimisi öneriyor.

Böyle hayat geçer mi diyorlar. Yani haklılar sanırım çünkü ben 33 yaşına girdim geçenlerde. Bundan sonraki süreçte neler yaşarım hiç bilmiyorum ama tek yaşamak istemiyorum. Umarım derdimi sizlere anlatabildim beyler. Belki de artık en mutlu ben olacağım hiçbir bilgim yok. Biraz yorgunum ben doğru lakin bunun da bitmesi gerek. Yorgunluğum tamamen saçma sapan geçmişimden dolayı.

Biraz huzurlu olma vakti gelmiştir arkadaşlar. Kendiyle barışık olmalı insanlar buna inanıyorum. Kendinizi severseniz karşınızdaki eşinizi veya diğer insanları da seversiniz. Sosyal biri olsam da içime kapanıyorum bazen. Çok da düşünmemek lazım her neyse görüşmek üzere yazarsanız döneceğim. Yazmazsanız canınız sağ olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun