Sadece İyi Bir Dostluk

Sadece iyi bir dostluk
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Uşak
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nilüfer
Yaş: 36
Boy Kilo: 168 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Satış Danışmanı

Nilüfer adım iyi günler. 36 yaşındayım. Sadece iyi bir dostluk kurulmalı sloganımla geldim. Şimdi arkadaşlar ben sevgili arıyorum aslında. Çok canım acısa da yeni bir yola hazırım. Bu defa olsun istiyorum duygularıma dokunacak bir arkadaş çıksın karşıma. İnsanlarla iletişim kurma yolunda çok iyiyim. Zaten güzel bir kadın olduğumdan dikkatleri çekebiliyorum. Bu durumun canımı ne kadar sıktığını bilemezsiniz ya rahatsız oluyorum.

Ama ne yapabilirim mecbur sosyal olmak lazım. Yaşamın içinde bunlarda var ister istemez. Ben sevgilimle yürüyüşe çıkmak istiyorum artık. Onunla kahvaltı yapmak ve gerçekten çok sade bir yaşamda yer almak. Evlenmeyi asla düşünmüyorum. Evet bu zamana kadar iki kez evlilik teklifi aldım. İstemiyorum kendimi yeteri kadar ifade etmeden ve doğru adamı bulmadan.

Dostluk, arkadaşlık yerini sevgiliye bırakmalı ben yalnız yapamıyorum. Telefon numaram mesaj ve yorum bırakanlara var sadece. Gerisi artık şansına küssün okuyup geçiyor musunuz bilemem. Buralarda olacağım uzun bir süre. Bulmadan gitmem ve diğer yazıları da okuyorum insanlar kafa yapısına uygun adam bulamıyor ne kadar acı verici.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun