Kırık Düşlerle Baş Başa Kaldık

kırık düşlerle baş başa kaldık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tokat
Medeni Durum: Dul
İsim: Nazan
Yaş: 39
Boy Kilo: 165 / 60
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Çalışmıyor

Tek amacım kendime uygun bir arkadaş bulmak. Nazan ben selamlar. Dul bir kadınım. Aslında rahat bulurum biliyorum da bazen temkinli olmak gerekiyor. Nasıl diye soracak olursanız şimdi arkadaşlar herkese güvenemiyorum. Bana sadakat lazım. Yaşım 39 ve artık kafam da bazı şeyleri kaldırmıyor. Haliyle insanlarla olan iletişim ve etkileşim çok önemli bana göre.

Ya bir de şu açıdan bakmak lazım. Şimdi dul kadın ile arkadaş olmak ne kadar güzel. Her şeyi konuşabiliyorsunuz mesela. Derdinizi paylaşabiliyorsunuz. Ben de aynı şekilde rahat davranırım mesele yok. Ama işte bir süre sonra bu durum da sona eriyor yani sevgi bitiyor. Bitmesin diye mücadele edeceğim eğer müsaade varsa. Önce mesajlarınızı bekliyorum ondan sonra ben telefonumla yazarım size konuşmaya başlarız.

Çalışmıyorum ihtiyacım yok şu an için. Ondan sonra nasıl desem yok aklım durdu heyecanlıyım bilginiz olsun. Bana şu kısa hayatta artık mutluluk lazım. İnanın bıktım artık şu dertli tavırlarımdan. Aynaya bakınca çok güzelim ama içim kararmış bunu çözmemiz lazım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun