Nedir Bu Can Sıkıntısı?

Nedir bu can sıkıntısı
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tekirdağ
Medeni Durum: Dul
İsim: Gonca
Yaş: 35
Boy Kilo: 166 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört

Selam Gonca ben. Kendime sorduğum tek soru var uzun süredir. Nedir bu can sıkıntısı? Tabi ki yalnızlıktan işte. Diğer yazıları da okudum benim gibi dul kadınlar hep aynı şeyden şikayet etmiş sonuna kadar haklıyız da. Adımı ananların bu süreçte neler düşündüğü umurumda değil. Daha önce sevgilim oldu ama sonuna kadar ilerleyemedik. Sebepsiz yere bitti gitti. Bir de 35 yaşında dul kalınca işte her şey darmadağın oluyor.

Bilemiyorum bu saatten sonra nasıl olur kim çıkar karşıma merak içerisinde bekliyorum aslında. Döneceğim herkese merak etmesin kimse. Onun dışında neler anlatmak lazım düşünüyorum. Ya aslında çok uzatmanın anlamı yok bence. İki iyi arkadaş olup geçinip gideceğiz aslına bakarsanız. Bundan sonra güven sorunu da yaşamak istemem. Arkadaşımla güzel vakit geçirip önümüze bakacağız başka bir derdim yok.

Birden sonlanan arkadaşlıklardan bıktım, anında giden heyecanımdan yoruldum. Varsın böyle olsun diye yola çıkamıyorum. Kibar erkekler yazarsa sevinirim tabi ki. Bu kadardı anlatacaklarım söz sizde olsun yazın ben okuyayım arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum