Mutluluğu Ardımda Bıraktım

Mutlulugu ardimda biraktim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam herkese buradan. Arkadaşlar nasılız iyi miyiz? Beni soracak olursanız yok pek iyi olduğumu söyleyemiyorum. Handan ben tanışalım, evet, memnun oldum. Mutluluğu ardında bırakan bir dul olarak yazıyorum işte. Yaşımı mesaj atanlarla paylaşırım ama öyle 40’ları geçmedik henüz çok şükür. Bu zamana kadar can sıkıntısı, ayrılıklar, yalnızlıklar falan derken yaşadık işte.

Sonra baktım ki yok herkes boşmuş. Kimsenin kimseye gerçekten de faydası yokmuş. Bazen konduramıyorsun kendine işte. Ama olsun diyorum mutluluk illa ki karşıma çıkacaktır. Ama ben artık sorumluluk almak yerine gerçek bir arkadaşlıktan bahsetmeye başladım. İnanın bu süreç canımı sıktı ve ikinci bir bahar yaşamaya niyetim yok. O yüzden bana mesaj atmak isteyenler ona göre atsın olur mu? Sizden rica ediyorum gördükten sonra da evlenme gibi duygularınız ortaya çıkmasın.

Ben istemiyorum, bu hayatı dolu dolu yaşamak amacındayım sadece. O zaman görüşmek dilediğiyle. Unutmadan şunu da söylemek istiyorum, arkadaşlar insanları kırmayın, yalnız bırakmayın. Size olan ümitlerini kaybederseniz bir daha geri gelmezler. Bu da böyle bilinsin lütfen.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum

  1. Merhaba benim adım Murat 26 yaşındayım bekarım Mersin’de yaşıyorum benim giyim mağazam var evim var benim için aşk dönemli yaş önemli değil

  2. Selam yeni üye oldum sen ne zamandır burada takılıyorsun ben macera yasamak için üye oldum. Birbirimize yakınsak bu aksam belki buluşabiliriz