Hoşça kal Bekarlık

Hosca kal bekarlik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi sohbetler arkadaşlar merhaba öncelikle. İsmim Berk. İddialı bir erkek değilim. Burada bulunma nedenim, evliliğe adım atacak ya da attıracak bir hanımefendi ile tanışmak aslında. Yaşım 34. Diğer ilanlara da baktım genelde benim gibi yaş aralığı. Öncelikle sormak istediğim bazı şeyler var. Beklentilerinizi öğrenebilir miyim?

Mesela ben kibar, saygılı ve dürüst bir kişiyim. Tanışacağım eş adayı da böyle olsun isterim. Bunlarla beraber insanların birbirine olan saygısını yitirince hangi durumlarla karşılaştığını da biliyorum. Çok yaşadım. Sohbet bitiyor, sevgi bitiyor her şey bitiyor açıkçası. Ama gelin görün ki bendeki sabır herkese yeter. Evet, evlilik kararı almış bayanlardan mesaj bekliyorum artık.

Burada umarım çok güzel arkadaşlıklar da kurarız. İnsanlar kolay pes edebilir ama ben hayatımdaki kadını bulmadan asla pes etmeyeceğim. Yine de her şeyin hayırlısını istemek gerekiyor bunu da bilmekte fayda var. Umudumu yitirmedim. Yakışıklı biriyim, işim var, evim de var. Evlilik için her şey hazır desem yeridir yani. Neyse bakalım en kısa zamanda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum