Her Şey Hayal Gibi

Her sey hayal gibi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Arkadaşlar iyi günler. Rümeysa benim adım. 34 yaşındayım. Gerçekten son dönemlerde can sıkıntısından ne yapacağımı bilemedim. 27’sinde evlendim geçen sene boşandım. Olmadı, yürümedi, bir film şeridi gibi geçti her şey önümden. Ne yapayım nereye gideyim bilemedim. En sonunda buradan yazayım dedim. Gerçi hala evlilik teklifi geliyor, bu güzellik gerçekten başa bela gençler.

Oysa güzeldir sorumluluk almak falan ama yok bana göre değilmiş onu gördük artık. Seçici biri gibi görünebilirim çünkü bana bakan havalı biri sanıyor. Öyle değil tabi ki hava cıva bana göre değil. Tamam aşırı güzelim falan ama ne bileyim şu an bile ne yazacağımı tam çözemiyorum. Umarım beni anlıyorsunuzdur.

Arkadaşlık peşindeyim açıkçası sonrası ne olur bilinmez ama an itibariyle ciddi düşünme gibi bir durum söz konusu değil haberiniz olsun. Mesaj atanlara dönüş yaparım, yorum yazanların yorumlarını da okurum kuşkunuz olmasın. Gerçekten sakin bir arkadaşlık istiyorum. Dul kadın olmayı da kolay sanmayın. Yazan, çizen, teklif eden of insan bir yerden sonra bıkıyor gerçekten de.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

7 yorum

 1. Merhaba öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum benim adım Ali 52 yaşında 1.75 boyunda 65 kiloda ela gözlü ince yapıda kişiliği ve karakteri oturmuş doğayı ve denizi seven temiz iyi giyimli bir insanım sosyal olmayı müziği ve şarkı okumayı çok seviyorum Türkiye’de
  Tekirdağ şehrinde çorluda yaşıyorum. Açıkçası seni tanımak seviyeli ve düzeyli bir arkadaşlık kurmak isterim tabi ki öncelikle bunu senin özgür iradene bırakıyorum sana dürüst olmak istiyorum evlenip ayrılmış biriyim 21 yaşında bir oğlum var annesiyle yaşıyor bana hiçbir yükü yok ne zaman isterse baba oğul veya bir arkadaş gibi görüşüyoruz benim gibi evlenip ayrılmış Kişiler (istisnalar hariç) yalnız kalmayı pek sevmiyoruz.

  Hele benim gibi duygusal bir yengeç insanı için belki bir süre idare edilebilir peki ya sonra insan bir sese evde bir nefese ihtiyaç duyuyor beni anladığını düşünüyorum kendimi sana ne kadar burada yazıp çizsem pek bir şey ifade etmeyecek tanımak gerek hiç kimse burada kendini kişiliğini tam olarak ifade edemez beni anlıyorsun değil mi kısmet olur da bu mesaja cevap verirsen sana kendimi daha güzel ifade etmiş olurum.
  Bence insanlar birbirine bir şans vermeli diye düşünüyorum tabi bu benim fikrim eğer farklı düşünüyorsan buna da saygı duyarım.
  Kaybedecek neyimiz var ki.

  Her şey gönlünce olsun dileklerimi iletiyorum güzel insan bana yazarsan çok sevinirim.

 2. Selam sizi tanımak isterim aramak konuşmak isterseniz aramanızı bekliyorum görüşürüz kendinizi iyi bakın kafanız takmayın her şey olacağı yere varır görüşürüz

 3. Merhaba ben hakan 29 yaşındayım bir yıllık evlilik deneyimim benimde başımdan geçti gerçekten iki tarafın kendilerini çok iyi tanımaları gerekiyor yoksa yürümüyor işte hayat arkadaşlık en iyisi Samsunluyum bu arada tanışmak isterim güzel misiniz bide biz görelim