Her Şeyin Sebebi Var

Her seyin sebebi var
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Van
Medeni Durum: Bekar
İsim: Doğa
Yaş: 30
Boy Kilo: 170 / 66
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: İşetmeci

Doğa benim ismim arkadaşlar öncelikle merhaba diyorum. Yaşım 30 oldu eee artık evlenme zamanı diyor bizim kızlar. Ben hiç oralı değilim. Hayırdır be kime güveneceğiz acaba? Ben arkadaş bulmaya geldim, eş bulmaya değil bunu bilmeniz lazım. Tamam güzeliz, bakımlıyız, gören aşık oluyor falan ama henüz erken diye düşünüyorum.

Var daha 2-3 sene. Bu yüzden samimi bir dost bulmak daha mantıklı olacaktır. Her şeyi paylaşacağım birine ihtiyacım var. Derdimi, mutluluğumu falan. Valla hayat öyle hızlı geçiyor ki gerçekten ne yapacağımı da şaşırdım. Maddi anlamda bir sorunum yok benim derdim maneviyat ile. Son zamanların en dertli insanıyım ben. Bunu bilmenizi de rica ediyorum.

Neden dertlisin diye sormak isteyenler sorabilir açık açık yazmam mesajlarda konuşuruz. Hem gün içinde boş vaktim de çok. Telefon sohbetini çok severim, yalnızlıktan nefret ederim, gezmek tam bana göre. Varsa merak ettiğiniz diğer şeyler buyurun arkadaşlar çekinmeyin. Dediğim gibi her şey sebeplidir ama umarım doğru insanlarla karşılaşır ve güzel bir arkadaşlık kurarız. Tek isteğim bu.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum