Hayatımın Anlamı

Hayatimin anlami
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Soner ben kolay gelsin iyi günler ya da merhaba. Hangisini kabul ederseniz. 35 yaşındayım. Daha önce evlenmedim arkadaşlar. İlk olacak zaten bu kararı alana kadar canım çıktı. Niye mi? Bezdirdiler beni artık yok o olsun, yok bu olsun. Ya kime ne anlamadım ki ben. Elektrik alamadığım bir bayanla nasıl evleneyim gerçekten şok geçiriyorum bazen.

Onu da geçtim daha tanışmamışız bile. Arkadaşlarım foto gösteriyor bak ne güzel kız bilmem ne. Tamam güzel Allah sahibine bağışlasın yahu. Böyle olmaz zorla evlilik yaptıracaklardı iyi ki evet demedim. Ben buradan bana yazacak kişilerle tanışarak ilerlemek istiyorum. Böyle daha iyi görücü usulü gibi aslında. Yaşım gereği olgun davranan biriyim.

Yaş kriterim yok ama ne bileyim böyle 35-40 yaş arasında olsa çok iyi olur. Büyük de olabilir ayrım yapmam yanlış anlaşılmasın. Sadece kriter olarak paylaşmak istedim. Bu arada müzik dinlemeyi, gezmeyi, kitap okumayı ve en önemlisi de insanlara değer vermeyi severim. Beklentim bu şekilde biriyle evlenmek. Olmasa da fark etmez ki yeter ki gönüller bir olsun yani.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Merhaba iyi akşamlar ismim Sevda. Amacım ciddi burada numaranızı bırakmamışsınız numaramı bırakıyorum gerçekten ciddiyseniz konuşalım