Bu Nasıl Bir Yalnızlıktır

Bu nasil bir yalnizliktir
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Meltem benim adım. 33 yaşında bekar, güzel, bakımlı, esprili bir bayanım. Her yerde espri yapmam yani oturmasını kalkmasını iyi bilirim. Bu yaşıma kadar birçok tecrübe edindim zaten. Her neyse bunları geçelim. Ben neden buradayım? Tabi ki hayat arkadaşımı bulmak, evlenmek için. Çok talibim oldu zamanında. Hepsine hayır dedim.

Pişman mıyım, asla. Zamanı gelmeli bazı şeylerin. 30 yaşında da isteyen oldu daha geçen ay da istemeye geldiler. Ben tanımadığım ya da tanışmadığım biriyle neden evleneyim ki anlamıyorum. Neyse bunlar boş konular. Buraya kadarmış yalnızlık. Artık evimin hanımı olmak istiyorum. İnsanlar doğru kişiyi bulunca kaçırmamalı derler.

Çok naz da aşık usandırır bilirsiniz. Haliyle karşıma çıkacak doğru insanı ben kaçırmam. Güzellikse güzellik arkadaşlar o konuda sorunum yok her zaman dikkat çeken biriyim güzellik mevzusunda. Ama gelin görün ki kısmetim kapalı. Ölmüş diyorlar benim için ay ne gülüyorum. Olsun desinler. Beyaz atlı prensim gelecek bir yerlerden ve benimle evlenecek adım gibi eminim. O zaman en kısa zamanda görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. İzmir’den selamlar size göre biraz yaşım büyük ama yine de şansını denemek istedim. Meltem hanım nasılsınız ben İzmir’de Yalınız yaşıyorum kimsem yok ve öksüzüm sizin gibi meslek sahibi insanlara gerçekten ihtiyacım var konuyu uzatmayacağım sizinle ciddiyim anlamda tanımak istiyorum. Hepsi bu şimdilik yazacağım bir şey yok saygılar sunuyorum.