Arkadaşlık Bu Kadar Zor mu?

Arkadaslik Bu Kadar Zor mu
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler diliyorum herkese. Adım Çilek. Yaşım 30. Arkadaşlık kurmak istiyorum beni yanlış anlamayın olur mu? Aslında çevremdekiler artık evlenme yaşın geldi falan diyor ama yok ben henüz hazır değilim. Bu nedenle arkadaş aradığımı söylemek istiyorum. Daha önce de evlenmedim haliyle. Şimdilik aklımda da böyle bir şey yok tamamen arkadaş arayışındayım. Belki ideal bir erkek karşıma çıkar da birçok paylaşımımız olur.

Ne diyeyim ki şans mı kader mi? Gerçekten beni çok üzdüler daha önce. Hiçbiri umurumda değil ama artık ileriye bakmam gerekiyor. Her neyse bu süreçte yanımda olacak beyler burada mısınız, ses verir misiniz. Biraz yalnızlık çekiyorum desem yeridir. Yine de insanların ne kadar mutlu olduğunu görünce kıskanıyorum.

Benim gibi güzel bir bayanın nasıl yalnız kaldığına aklım ermiyor ki. Sizin eriyor mu? Beni gördüğünüz zaman gerçekten haklı olduğumu anlarsınız. Neyse beyler lafı gevelemeye hiç gerek yok. Buyurun mesajlarınızı atın ben de okuyup numaramı vereyim. Başka türlü iletişime geçemeyeceğiz anlaşılan. Görüşmek üzere. Ama gerçekten yalnızım bunu dikkate alın lütfen.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum