Can Sıkıntısından Yazıyorum

Can sikintisindan yaziyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Arkadaşlar selam. Derin benim adım. Gerçekten can sıkıntısı yaşıyorum bu aralar daha fazla arttı. Yaşım 24. Üniversitede okuyorum son 2 senem kaldı. Bu dönemi en azından yalnız geçirmemek adına ilan açmak istedim işte. Anladığınızı düşünüyorum. Sadece arkadaşlık kurmak amacındayım yani. Şunu da ekleyeyim ben öyle içine kapanık bir kız değilim.

Gezmeye bayılırım mesela. Benimle bir araya gelen arkadaşlar sabaha kadar oturmak istiyor, güzel sohbetimden dolayı. Ama ısınamadığım için herkese aynı tavizi veremiyorum. Diyorum ki içimden böyle her şeyimi paylaşacak biri olsun, beraber gezelim, yiyelim, konuşalım, dolanalım yağmur altında. Of bizim kızlar hepsini yapıyor ve o kadar mutlular. Birkaç defa sevgili yapalım sana falan dediler de yok ben arkadaşlık kurarak sağlam bir temelle ilerlemek amacındayım işte.

Okul çıkışı sinema keyfi yapıyorlar ne kadar hoş! Ben ne yapıyorum peki, çıkıp eve gidiyorum. Bizim Aslı ile kalıyoruz zaten o dışarıda ben evde sürekli. Hayat böyle geçmez yani ben de arkadaş edinerek mutlu olmak istiyorum. Mesajlarınızı ve yorumlarınızı mutlaka bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum

  1. Selam, Derin hanım, İsmim İlker. Bandırma’da oturuyorum. Emekli muhasebeciyim, 70 yaşındayım, yaşın önemi yoksa sizinle arkadaş olmak istiyorum. Sizinle arkadaş olursam yağmurlu havada çözülmemek üzere kör düğüm olarak dolanarak arkadaşlığımızı devam ettirmek istiyorum. Olumlu cevabınızı bekliyorum.