Gerçekten Sıkıldım

Gercekten sikildim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar Bora ben. Burada olma amacım tamamen kendime bir eş aramak. Kısaca kendimi tanıtmak isterim. Yaşım 30. Yalnızlıktan hoşlanmıyorum, çevremde çok bayan var ama evlenmek için doğru insanı bulamadım. Böyle bir arayış içerisindeyim son aylarda. İşim var öğretmenim, evim de var. Evlenmek için aldım ama ortada aday yok neredesiniz bayanlar?

Şaka bir yana ailem vasıtasıyla birkaç kişiyle görüşmüştüm ama anlaşamadık. Birinin beklentileri acayip yüksekti, diğeri de çok kıskançtı. Tamam yakışıklı olabilirim ama ne bileyim böyle üzerime çok geldi ben de olmaz bu iş dedim sildim numarasını. Aradığım kriterlerden bahsetmek istiyorum kısaca. Birincisi kıskanç olmayacak ama biraz olabilir. İkincisi ben öyle emir veren bir tip olmasam da sorumluluğunu bilmeli diye düşünüyorum.

Katılıyorsunuzdur umarım. Neyse şimdi şunları da ekleyip aranızdan ayrılmak istiyorum. Arkadaşlar maddi ve manevi beklentiniz olabilir başım üzerine. Ben de bunları karşılayacak güç var, şekil var, merhamet var, saygı ve sevgi var. Ama anlaşamıyorum bir türlü bayanlarla. Mesajlarınızı attığınızda hiç beklemeden dönüş yapacağım ki sohbete başlayalım. Hoşça kalın, kendinize iyi bakın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun