Dürüst Bir Eş Adayıyım

Durust bir es adayiyim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam herkese arkadaşlar. Remzi adım doktorum. Gerçekten dürüst bir kişiyle evlilik hayali kuranlar için burada olduğumu söylemek istiyorum. İnsanların evlenmeye karar vermesi kolay olsa da eş adayı bulması o kadar kolay değil adım gibi eminim. 33 yaşındayım. Bundan önce evlilik kararı aldığım birkaç bayan oldu ama sonuç itibariyle anlaşamamıştık. Şimdi ise kararım kesin olduğu için böyle bir adım atmak istiyorum desem yeridir.

Birincisi neden evlenmek istiyorsunuz? Lütfen bu soruyu kendinize sorun arkadaşlar. Bazı kişiler bu kararı alıp daha sonra keşke başkasıyla görüşseydim diyor. Böyle olmaz maalesef. Neyse kendimden kısaca bahsetmek doğru olacaktır. Arkadaşlar benim durumum iyi, çalışan biriyim. Sevdiğim kişiyi asla ve asla üzmem. Anlayışlıyımdır, çok kıskanç değilim.

Yaşım gereği olgun kararlar alabiliyorum ayrıca bu çok önemli bilginiz olsun. Onun dışında ilgisiz biri olmadım hiç. Yani eşimi yalnız bırakmam her konuda yanında olurum. Kısacası böyleyim ben. Sizler de mesaj atarken kısaca kendinizden bahsederseniz gerçekten sevinirim. Güzel bir yuva kurma amacı için yaşıyorum. Özetle bu yani. Kendinize iyi bakın lütfen, mesajlarınızı da esirgemeyin.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

3 yorum