Özlüyorum Sevgiyi

Ozluyorum sevgiyi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bursa
Medeni Durum: Dul
İsim: Emine
Yaş: 34
Boy Kilo: 165 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Bankacı

Özlüyorum sevgiyi o eski günleri. Bu yüzden samimi ciddi bir bey arıyorum kendime. İyi günler dilerim adım Emine. 34 yaşındayım. Arkadaşım çok ama böyle kendimi yanında rahat hissedeceğim birine daha denk gelmedim. Ne desem boş biliyorum biraz kısmet işidir bunlar ama olsun buradan kendimle barışık bir şekilde ayrılmak istiyorum. Ayrılmak derken aradığım insanı bulduktan hemen sonra mutlu olacağım için kendimi iyi hissedeceğim işte. Neyse bunlar sonra konuşulacak şeyler.

Önce kendimize bir arkadaş bulalım bu ne ya harbiden canım sıkıldı şu an. Çevremdeki herkes mutlu mesut yaşarken ben böyle kaldım işte. Güzelliğim yetiyor aslında 25 yaşında gibi görünüyorum ama ne bileyim demek kısmetimiz kapalı. Arkadaşlar mesajlarınızı beklemeden yazın.

Numaramı vereyim ve sohbete başlayalım başka bir isteğim yok. Her zaman kendine güvenen bir yapım olsa da insanlara güven azaldı ne yazık ki. Takdir edersiniz ki benim gibi güzel bayanlar da böyle yalnız kalmaya alışık değil. Artık susuyorum, mikrofon sizde beyler. Güzel bir bayan arkadaşınız olsun mu olmasın mı oturun düşünün. Her zaman buralardayım unutmayın, sohbete bayılan bir yapım var çünkü.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum

  1. Merhaba,
    Öncelikle saygılar sunarım.
    Nasılsınız iyisinizdir umarım sizle ciddi tanışmak isterim ben İstanbul’da ikamet etmekteyim.
    Profilinizi okudum sohbet etmek istemiyor musunuz tam benim aradığım konuşmak benimde çok canım sıkılıyor. Evet Emine hanım sizin cevabınızı bekleyeceğim e-postama gönderisiniz saygılarımla