Özlüyorum Sevgiyi

Ozluyorum sevgiyi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Özlüyorum sevgiyi o eski günleri. İyi günler dilerim adım Emine. 34 yaşındayım. Arkadaşım çok ama böyle kendimi yanında rahat hissedeceğim birine daha denk gelmedim. Ne desem boş biliyorum biraz kısmet işidir bunlar ama olsun buradan kendimle barışık bir şekilde ayrılmak istiyorum. Ayrılmak derken aradığım insanı bulduktan hemen sonra mutlu olacağım için kendimi iyi hissedeceğim işte. Neyse bunlar sonra konuşulacak şeyler.

Önce kendimize bir arkadaş bulalım bu ne ya harbiden canım sıkıldı şu an. Çevremdeki herkes mutlu mesut yaşarken ben böyle kaldım işte. Güzelliğim yetiyor aslında 25 yaşında gibi görünüyorum ama ne bileyim demek kısmetimiz kapalı. Arkadaşlar mesajlarınızı beklemeden yazın.

Numaramı vereyim ve sohbete başlayalım başka bir isteğim yok. Her zaman kendine güvenen bir yapım olsa da insanlara güven azaldı ne yazık ki. Takdir edersiniz ki benim gibi güzel bayanlar da böyle yalnız kalmaya alışık değil. Artık susuyorum, mikrofon sizde beyler. Güzel bir bayan arkadaşınız olsun mu olmasın mı oturun düşünün. Her zaman buralardayım unutmayın, sohbete bayılan bir yapım var çünkü.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun