Başkasına Özenmeye Gerek Yokmuş

Baskasina ozenmeye gerek yokmus
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Elazığ
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nil
Yaş: 28
Boy Kilo: 164 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Erkek Arkadaş
Meslek: Çalışmıyor

Nil adım selam buradan herkese. Arkadaşlar nasıl başlayayım bilmiyorum. Öncelikle ben hep başkasına özendim ne yazık ki. Özenme derken arkadaşlık konusunda. Ya bende sorun var ya da karşı tarafta. Arkadaşlıklarım hep kısa sürdü nedense. Aslında biliyorum sebebini. Birincisi hep kıskandılar beni güzelliğimden dolayı, ikincisi de doğal olarak nazar değdi.

Yani böyle düşünüyorum başka nedeni yok. Yaşım 28. Artık bazı şeylerin farkına vardım ama ciddi düşünmek istemiyorum henüz. İyi bir arkadaş bularak ilerlemek bence çok daha mantıklı. Her neyse günün her saatinde olmasa da çoğu zaman yanımda olacak birini arıyorum, arkadaş olarak. Bunun dışında kendime her zaman vakit ayıran biriyim lakin arkadaşıma da ayırırım.

Birlikte yer içeriz sorun yok, sinemaya da gideriz, yağmur altında da yürürüz. Bunlar olursa ancak güvenebilirim karşımdakine. Çok canımı sıktılar daha önce. Yalnız kalmalar, üzülmeler, aldatmalar. Hepsini geride bıraktım ve ileriye bakıyorum. Umarım benim gibi düşünenler çıkar da her şey aynen devam eder. Mesajların hepsine de dönüş yapacağım kimse merak etmesin arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Merhaba Nil 36 yaş bekarım arkadaş olarak birbirimizi tanıyalım önemli olan saygı sevgi bağı kurmak anlaşabilmek niyetim evlenmek yuva kurmak maddi manevi durumların iyi benim gibi düşünüyorsan konuşalım

  2. Merhabalar bende yalnız Elazığ’da yaşayan memurum gerçek bir arkadaşlığa ciddi anlamda ihtiyacım var yaşım 39 görüşmek isterseniz bana ulaşın