Unutmak İstiyorum

Unutmak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Elazığ
Medeni Durum: Bekar
İsim: Zehra
Yaş: 28
Boy Kilo: 166 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Hemşire

Zehra adım. Ayrılık kapıyı çalarken açmak istememiştim. Hayat sürüyor ne yazık ki ve ben yine unutmak istiyorum. Kısacası sevgili arıyorum kendime. 28 yaşına ayak bastım bu saatten sonra yalnız yaşayamam. Çünkü daha önce böyle bir durumla karşılaşmamıştım. Birden olunca neye uğradığımı şaşırdım haliyle. Ben unutmam hiçbir şeyi normalde ama geçmişe takılıp gidemem yordu artık. Karşıma çıksın adam gibi biri önümüze bakalım diyorum.

Makul kaderime başımı eğdim bir defa. Bitti ve geçti deyip bembeyaz bir sayfa açtım sonunda. Hayırlısı olsun demeden de bir işe başlamıyorum. Gelen gideni aratır mı bunu da düşünmüyorum. Şu hayatın nazlı hareketlerine alıştık tabi. Aman ya çok uzatmamak lazım.

Gerçek anlamda benim yanımda olacak bir beyefendi vardır herhalde. Sadece yaş konusunda biraz takıntım var onu da detaylı konuşuruz arkadaşlar büyütecek bir durum değil. Sevsem mi sevmesem mi diye düşünmeye devam ediyorum. Yok ya kararım kesin tamam sevgili yapıp yoluma bakacağım işte. Bu güzel ve huzurlu yolda yalnız bırakmazsınız diye düşünüyor ve gidiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum