Yalnızlıktan Nefret Ediyorum

Yalnızlıktan nefret ediyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Elazığ
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gül
Yaş: 29
Boy Kilo: 167 / 53
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

Arkadaşlar selam herkese. Gül adım. Gülmeyi seviyorum, yaşamayı seviyorum, mutlu olmak için elimden geleni yapıyorum desem yeridir ama yalnızlıktan nefret ediyorum. Artık bunu yeni bir arkadaşlıkla devam ettirmem gerekiyor. Yaşım 29. Çalışan bir bayanım. Maddi anlamda durumum iyi. Sadece dürüst saygılı bir sevgili arayışındayım. Bu ne demek peki onu söyleyeyim. İnsanlar birbirini tamamlar arkadaşlar. Kadın ve erkek yani.

İyi günde kötü günde yanımda olacak birini arıyorum. Tabi ki hayatıma girecek olan insanda olması gereken bazı özelliklerden bahsedeceğim. Ah be saygı var ya saygı. Kalmadı eskisi gibi bu çok acı verici bir durum. Ben saygısız biriyle asla arkadaş bile olmam. Ama saygılı olursa ben daha çok sevgi beslerim.

Gerçekten benim için güven ve saygı çok önemli. Günün her saatinde yanında olurum, asla vazgeçmem yani. Güzellik falan geçici bunlar. Ben zaten güzel bir bayanım. Artık hayatımda biri olsun istiyorum sadece. Bilemeyiz günlerin neler getireceğini. Ben sadece mesajlara dönüş yapıp ilk fırsatta tanışmak isteyeceğim. Gerisi mutluluk umarım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Merhaba! Bu sitede resminizi gördüm ve sizi çok beğendim. Kendim hakkında biraz bilgi vereyim. 30 yaşındayım, boyum 175. Ben Fırat üniversitesinde araştırma görevlisiyim. Eğer ciddi düşünüyorsanız.
    İyi günler diliyorum.

  2. Merhaba Gül hanım gül kadar güzel ve gerçekten harbi bir kadın olmanız beni size hayran bıraktı ben Sivaslıyım özü sözü bir mert bir insanım iyi günde kötü günde bir ömür sevgiyle sadakatle sana bağlı kalacağıma söz verebilirim çünkü böyle biriyim sevdiğim kadından başka bir şeyi gözüm görmez deli gibi sever saygıda asla kusur etmem canımın içidir sevdam her zaman ve senin de gönlün olursa ben bir ömür son nefesime kadar sevdiğim eşim can yoldaşım olmanı çok isterim tabi ki ciddi niyetle söylüyorum bunları boş laf değil kişilik sahibi sözünün arkasında bir insanım tanıyınca anlarsın beni zaten