Yalnız Bir Hayat Sürüyorum

Yalnız bir hayat sürüyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Elazığ
Medeni Durum: Dul
İsim: Özsu
Yaş: 32
Boy Kilo: 166 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Özsu ben. 32 yaşındayım, dul bir kadınım bu arada. Yine de evlenmek istiyorum. Zaman doluyor. İnsanların içinde yalnız bir hayat sürüyorum bu da canımı sıkıyor yeterince. Hangi zaman doldu diye soracak olursanız, ikinci bahara daha çok var biliyorum. Yine de biriyle tanışarak güzel bir karar almak istiyorum. Hiçbir şey bu kadar zor olmamalı gerçekten. Nereden nereye geldik, neler yaşadık bir bilseniz. 4-5 sene oldu sanırım yalnızlığım.

İlerlemiyor, canım sıkılıyor. Yanmaktan da yoruldum, insanlara sevgimi anlatmaktan da. Bir insan sevildiği zaman çok daha güzel biliyor musunuz bunu. İlk adımı gerekirse ben atarım problem değil. Ama illa evlilik yerine sevgili olmak istiyorum diyorsanız yine iletişime geçeriz.

Yeter ki şu yalnızlık sona ersin. Bu nasıl bir dert, bu nasıl bir sınav harbiden daraldım işte. Genç ve güzel bir kadının bu şekilde yalnız kalmasına aklınız eriyorsa bunu da paylaşın. Tanıdıkça daha çok seveceğinizi biliyorum. Kendine güvenen herkes iletişim kurabilir. Heyecanlı, sadakatli ve gerçekten kendini bilen bir kadın var karşınızda.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun