Güzeller İçinden Bir Seni Seçtim

Guzeller icinden bir seni sectim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kader adım. İyi günler bolca sohbetler olsun herkese. Yaşım 40. Dul bir kadınım. Bu süreçte gerçekten kendime güveniyorum. Hangi süreçte, bu kadın ne anlatıyor diye soracak olursanız; arkadaşlar ben dostça konuşacağım birini arıyorum aslında. Evlilik peşinde olmadım ve artık olmam. Sadece arkadaşım olsun, güzel vakit geçirelim falan istiyorum.

Duygusallık bazen bana göre olmasa da yeri geliyor ağlıyorum, yeri geliyor kahkaha atıyorum. Bu tamamen yanımdaki erkeğin o an ki yaklaşımına bağlı. Kırılgan bir kalbim var. Yapım duygusal olduğu için bizim kızlar bana dert yanıyor hep. İyi bir dinleyiciyim çünkü. Sonra dedim ki dur artık kendine gel ve ayağa kalk. Yanına al arkadaşını çık ülke turuna gez, toz.

Ben gezmeyi çok seviyorum bu arada. Minik bir arabam var. Gezmediğim çok yer var. Umuyorum bu dakikadan sonra arkadaşım ile beraber gezeriz. Olmayacak şey değil bu. Her neyse bakacağız göreceğiz. Bazen frekanslarımız uyuşmayabilir. Bu yüzden önce birbirimizi tanımamız gerek. Huyumuz suyumuz benziyorsa arkadaş olmamızda bir sakınca yok. Ne dersiniz?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum

  1. Merhaba ismim Fahrettin İzmir’de yaşıyorum 49 yaşında bekar lojistik sektöründe çalışan ailemle yaşıyorum önemli olan arkadaşlık ilgi sohbet biraz romantik biraz hüzün bende yalnızım sizi tanımak isterim teşekkürler

Daha Fazla Yorum