Sessiz Sessiz Sürüyor Hayat

Sessiz sessiz suruyor hayat
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kucak dolusu sevgiler arkadaşlar. Mihriban ben. Hani şu türkülere konu olan. Ben de sarı saçlıyım ve gayet bakımlıyım. Bunlar sonra konuşulacak şeyler aslında girişi böyle yapayım dedim. Yaşım 30. Artık evlenme zamanı geldi ve geçiyor. Hayatıma girecek kişiyle uzun süreli arkadaşlık etmek ve gerçek anlamda tanıdıktan sonra evlenme kararı almak istiyorum.

Bilirsiniz bayanlar biraz daha evlilikten yanadır ama erkeklerde de böyle kişilikler var çok şükür. Umuyorum ki her şey yolunda gider ve güzel bir arkadaşlık süreci başlatırız. Sessiz devam eden hayatıma renk gelsin istiyorum. Onu da geçtim gerçekten evlenmek için mesaj atın bana. Öyle arkadaş kalalım şu falan bana ters bilginiz olsun.

Bunun dışında söylemek istediğim küçücük şeyler de var. Birincisi ben güven sorunu yaşayabiliyorum. İkincisi de saygısızlığa asla gelemiyorum. Bunları aşarsak her şey muhteşem olur ve mutluluğu yakalarız. Güven konusunu daha geniş olarak ele alırız sonra. Önce mesajları görüp herkese dönüş yapmak istiyorum. Of ya umarım aradığım eşi burada bulurum. Şans işi biraz ama bilemezsiniz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum

  1. Merhaba Mihriban 36 yaş hayatıma girecek kişi ile arkadaş olmak gerçek anlamda tanıdıkça sonra evlenmek görüşmek tanışmak isterim