Sohbetin En Güzeli

Sohbetin en guzeli
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Eskişehir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nazlı
Yaş: 26
Boy Kilo: 162 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Makyöz

Sohbetin en güzeli için buradayım nasılsınız arkadaşlar adım Nazlı, bu zamana kadar yalnız kaldım desem yeridir. Yaşım 26. Bekar bir kadınım ben bu arkadaşlığımız için sorun olur mu gerçekten, lütfen söyleyin bana. Çünkü birçok teklif alıyorum arkadaş olmak isteyenlerden. Ama sonra bakıyorum ki güvensizlik diz boyu. Aşırı kıskanç değilim, beni kıskanırlar genelde. Çünkü güzel bir bayanım. Bunları da geçtim aslında ne kadar uzun konuşuyorum biliyor musunuz?

Telefonu akşam açsam, sabaha kadar dururum yani o derece. Güzel günler düşlüyorum her daim yoksa bu hayat çekilmez ki ama değil mi? Olsun ya bakalım kim kime dum duma yaşıyoruz gerçekten de. Evlilik falan düşünmüyorum haberiniz olsun bu arada.

Sohbetlerin en güzelini benimle yapacaksınız buna emin olabilirsiniz. Genelde insanları dinlerim her zaman. Derdi olana derman olmaya çalışırım. Peki sonra düşünüyorum da bana kim derman olacak arkadaşlar, bu nasıl geçecek? Yalnız kaldık diye ömür boyu yalnız mı yaşayacağız merak içindeyim. Neyse çok olumsuz düşünmemek lazım ben inançlı biriyim yani her şey olacağına varır bakalım neler olacak.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum