Günler Geçiyor ve Ben Hala Yalnızım

Gunler geciyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Günler geçiyor ve ben hala yalnızım hep böyle mi gidecek bu? Merhaba beyler. Bir şikayetim var hayata karşı. Nedir o peki? Tabi ki yalnızlık. Ben bu zamana kadar böyle bir yalnızlık yaşamadım ki. Arkadaş edinmeye geldim doğal olarak. Yaşım 25. Farklı bir sürece hazır değilim. Önce arkadaşlık kurmak çok daha iyi olacaktır. Lakin çevreme bakıyorum güven veren birisi yok. Ben de sanaldan ilan açmayı uygun gördüm.

Hem biraz daha heyecanlı olur diye düşünüyorum. Bakalım kısmetimiz açıksa zaten gelir bulur bizi. Üniversite öğrencisiyim. Ev arkadaşım Nalan ile kalıyoruz. Onun da canı sıkkın ve beni bunaltıyor gerçekten odalarımızı bile ayırdık çünkü anlaşamıyoruz. Onun erkek arkadaşıyla olan mutlu beraberliği beni kıskandırıyor çoğu zaman. Sorun yok sıra bende.

Yani mutlu olma sırası geldi bana. Büyük beklentilerim yok merak etmeyin. İyi bir arkadaşlık olsun sadece. Her şeyin sırası var lakin benim de minik isteklerim var. Güvenilir biriyle adım atmak istiyorum arkadaşlığa. Yanımda olsun, unutmasın beni. Ha bir de saygı göstersin ve çok kıskanmasın. Sanırım bunlar çok büyük istekler değil. Siz de paylaşın tabi beklentilerinizi.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun