Ben Buradayım Ya Sen

Ben buradayim ya sen
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Ben Buradayım Ya Sen? Selin arkadaşlar selamlar herkese. 34 yaşındayım. Dul bir kadınım ve sohbet edecek arkadaşlara ihtiyacım var. Genelde yalnız kalmayan biriyim ama artık eşimden ayrıldığım için 2 senedir böyle bir sürece giriş yaptım. Beni anlayanlar yazabilir mi rica etsem? Yani ne bileyim arkadaşlar dostça birine ihtiyaç duymaya başladım. Gezeceğim, kahvemi yudumlayacağım birini aradığımı söylüyorum işte açık açık. Sözü size bırakmak istiyorum. Bu arada tek yaşadığım için çoğu zaman evlilik teklifi de geliyor ama yok artık düşünmüyorum.

Kendime odaklandım. Şu yalnızlığım geçsin başka bir şey istemem. Bu arada çalışan biriyim, kimseye minnet etmiyorum anlayacağınız. Hepsini geçtim umuyorum ki bu süreci güzelce yaşarız. Gezmeye de bayılıyorum ama. Arabama binip deniz kenarına gidiyorum her hafta sonu.

Düşünüyorum uzun uzun. Sonra diyorum ki sen nasıl yalnız kaldın ya böyle neden bu güzellik boşa mı gidecek falan. Ama kendime geleceğim adım gibi eminim. Duygusala bağlamadan gitmek istiyorum artık hoşça kalın ama bana mutlaka yazın olur mu? Başka türlü bu yalnızlık bitmeyecek sanıyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun