Can Sıkıntısı Başa Bela

Can sıkıntısı başa bela
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Eskişehir
Medeni Durum: Dul
İsim: Ayça
Yaş: 36
Boy Kilo: 170 / 62
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Can sıkıntısı başa bela o yüzden buradayım. Selam olsun herkese. 36 yaşındayım ve dulum. Kendime bir arkadaş arıyorum, bulacak mıyım bilemem bu tamamen şans meselesi sanırım. Her zaman insancıl davranırım, kimseyi üzmem ve kırmam. Gerçekten bakımlı bir bayanım. Teklifler alıyorum elbette lakin ne bileyim işte güven meselesi yaşanıyor çoğu zaman. Hepsini de geçtim bu yalnızlık nereye kadar devam edecek bilemiyorum.

Seçici değilim, kibar beylerden hoşlanırım arkadaşlar. Aranızda kendine güvenen varsa buyursun mesajlarını yazsın okuyup döneyim. İnanın bu yalnızlık benim canımı çok ama çok sıkmaya başladı artık. Genelde tek takılıyorum, arkadaş çevrem geniş olsa da. Yüreğime dokunan birini arıyorum yok mu acaba? Vardır kesin ama bana denk gelir mi bilemiyorum.

Mesajlarınıza anında telefonla dönüş yapacağım fakat biraz kendinizi tanıtmanızı rica ediyorum. Bu hayatta ne istediysek oldu ama şu arkadaşlıkta kazanamadık bir türlü. Bu kez olacak diye düşünüyorum. Biraz duygusal bir kadınım. Adımı söylemedim değil mi? Ayça ben arkadaşlar. Gidiyorum şimdi ama sürekli buralardayım umuyorum kendine güvenen beyler yazmaya başlayacaktır.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum