Beyaz Atlı Prensimi Bekliyorum

Beyaz Atli Prensimi Bekliyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Eskişehir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Hasret
Yaş: 33
Boy Kilo: 166 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Eczacı

Hasret ben. 33 yaşındayım. Artık beyaz atlı prensimi bekliyorum. Evlilik düşüncesi son 1-2 senedir bende başladı. Çünkü çevremde bekar kız kalmadı. Gerçekten mutlu bir şekilde yaşıyorlar. Kıskanmıyor değilim. Aynaya bakıyorum, bu güzellikte neden hala bekarım diyorum. Olsun her şey kaderdir bence.

Ben buradan kısmetimi arıyorum ve bulmadan da gitmeyeceğim. Varsın olsun 1-2 sene daha yalnız kalırım ama evleneceğim kişiyi bulurum. İnatçı bir yapım var, sevgi sözcüklerine hemen kanmam. Saygısızlığa asla gelemem.

Bunları şimdiden söylemek sanırım en iyisi. Zaten konuştukça birbirimizi tanırız. Niyeti ciddi olanlar buyursun bakalım. Merakla bekliyorum, çevremden gelen tüm arkadaşlık tekliflerini de reddediyorum. Ya benim niyetim ciddi diyenler de birkaç ay sonra saçmalamaya başlıyor. Canımın sıkılmasına asla izin vermem. O yüzden evlilik düşünenler için buradayım.

Bir de söylemeden edemeyeceğim. Lütfen ama lütfen sadece ciddi olanlar yazsın. Gerçekten bu güzellik de başa bela. Her gelen teklif ediyor nedense. Kabul etmiyorum sonra kırılıyorlar, darılıyorlar. Of yani şunu yapmayın ben kimseyi kıramıyorum. Ciddiyseniz yazın tekrar söylüyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum