Yalnız Kalmak İstemiyorum

Yalniz kalmak istemiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Muğla
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gonca Nur
Yaş: 26
Boy Kilo: 159 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Çalışmıyor

Selam arkadaşlar, Gonca Nur adım. Hangisiyle hitap etmek isterseniz sorun yok. Yaşım 26. Burada olma nedenim tamamen arkadaşlık ilişkisine dayalı. Ben gerçekten yalnız kaldığımı fark ettim son 6-7 aydır. Nedenine gelecek olursak, yani en son ki arkadaşımdan ayrıldıktan sonra çevremdeki kız ve erkekler de uzaklaşmaya başladı. Sebebini tam olarak söyleyen de olmadı.

Canları cehenneme en azından kafam kulağım rahat artık. Güzel bir başlangıç benim de hakkım yanlış mıyım? Her neyse günlerdir düşünüyorum artık kim yazar, kimle tanışırız falan. Herkese numaramı vereceğim bilginiz olsun. Çünkü herkesin bir şansı olmalı. Güzel bir bayanım ben. Genç bir görünümüm var. Böyle birini kimse kaçırmak istemez adım gibi eminim. Önce mesaj sonra duruma göre arkadaşça görüşmek isterim.

İleriye dönük farklı bir düşüncem yok ama bunu da bilmenizi istiyorum. Birçok kişi eş olarak görmüştü beni o yüzden söylüyorum, hayır beyler. Sadece yalnız kalmak istemiyorum ben, arkadaşımla vakit geçirmek çok daha mantıklı. Mesajlarınızı beklediğimi asla unutmayın olur mu? Haydi görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

  1. Selamlar gerçekten de çok güzel bir bayansın senin tanışmak isterim tabi sende düşünürsen Erkan Hollanda’da yaşıyorum yaşım 41 tabi görüşmek istersen telefon verebilirim