Sanmasınlar Ben Yalnızım

Sanmasınlar ben yalnızım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Muğla
Medeni Durum: Bekar
İsim: Aleyna
Yaş: 30
Boy Kilo: 166 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

Selamlar. Aleyna ismim. Deli gönlümün yine yalnız kaldığına bakmayın. Hayatının en ciddi kararını aldı bu defa. Arkadaşlar ben evlenmek istiyorum. Yaşım kemale ermedi tabi ama bunu yapmak zorundayım. Sanmasınlar ben yalnızım çevrem geniş ama aradığım şey gerçek bir aşk ve evlilik. Gerçekten bu kararı verirken de heyecanlandım. 30 yaşında daha önce evlenmemiş bir bayan olduğum için sanırım.

Umarım bu heyecanım da evliliğimiz süresince devam eder. Zaten ilişkiyi ayakta tutan şeydir heyecan. O kayboldu mu bütün her şey biter. Bizimki öyle olmasın. Bir ömür sürsün isterim. Zaman çabuk geçiyor ve artık çevremde doğru düzgün birini bulamayacağımı fark ettim. Doğal olarak buradan eş adayıma ulaşmanın daha mantıklı olacağını düşündüm. Elbette herkesin kriteri var ve bir defa geliyoruz hayata.

Durum böyle olunca bundan sonraki süreçte nelerin bizi beklediğine kendimiz karar verebiliriz. Bu kadar benden şimdilik beyler sizlerden gelecek mesajları beklemeye başlıyorum o halde. Önce arkadaşça sonra sevgili ve en sonunda eş olabileceğim biri beni çok bekletmesin inanın sıkıldım bu şekilde yaşamaktan.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun